22. som mal okrúhliny tak som zorganizoval dajaké to jedenie a brigádu na chate.

Plán bol príjazd v piatok na večer, v sobotu ráno brigáda okolo chaty, polietanie na svahu pri Súči, alebo na Lysici no a dajaké to pojedenie pri stole.
Ako prvý sa odklonil od plánu Mirec, lebo v čase keď som ja a Bezo prichádzal na chatu on šiel na kopec pri Súči. Nakoniec ešte v piatok dorazil Peter. Večer sme čo to (kura) pogrilovali. čo to popili a po debate do noci sme sa šli vyspať aby sme boli v sobotu ráno čulí do práce. Najlepšie sa vyspal Peter.
Ráno dorazil z Rajca Mac alias Lišiak Pedro a prekvapenie dňa Náčelník. To už dvaja paščekári tvrdo spratávali okolo chaty. Dorazila a ruku k dielu pridala aj pani Mária so Samom a Peťom. Nakoniec prišiel aj podnikateľ Roman unavený z vlastného celotýždňového vyčíňania z Banskej Bystrice.
Okolo obeda sme hladný vyrazili na Lysicu (rozhodol smer vetra) a aj tam prišiel Mirec akoby mu nestačilo piatkové polietanie na Súči. Po ceste som kúpil na posilnenie bagety. Na Lysici bolo krásne jarné počasie, vietor 3-5m/s a miestami slušná termička. Na pílenie na hrane to tentokrát nebolo a tak sa lovila termika. Let do stratosféry najskôr započal náčelník s Peikánom a Lišiak Pedro (mimochodom s jeho fungl novou JR XG14) s Multibrusom. Nakoniec som ich s Machom opäť prelietal a ako jediný som sa podíval do stratosféry. Peter mal bobky vytiahnuť Volkano a tak sa vyblbol s Noname kompozitom a potom s Bezom chvíľu pokombatili so samokrídlami. Na svahu sa k nám pripojili aj Jaro Müller a Miloš Kromholc so svojimi Eldorádami. Opäť sa zadarilo, nikto nič nerozložil, Romanko si pospal a my sme si s chuti zalietali
Po príchode na chatu sme si dali klobásu a  opekali domácu slaninu a na večeru som pripravil čínsku pomstu. Škvrnou na celej akcii bolo iba to, že s nami do rána nevydržali Romanko a Lišiak Pedro s náčekníkom.

Toš opäť pjekná štace…

Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2014/03/IMAG2270-640x360.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2014/03/IMAG2270-300x300.jpgLacoNaše "klubové" akcie...22. som mal okrúhliny tak som zorganizoval dajaké to jedenie a brigádu na chate. Plán bol príjazd v piatok na večer, v sobotu ráno brigáda okolo chaty, polietanie na svahu pri Súči, alebo na Lysici no a dajaké to pojedenie pri stole. Ako prvý sa odklonil od plánu Mirec, lebo v...Svahové lietanie