Všetci nebo už pozatvárali a tak sme sa rozhodli, že niekde sa predsa lietať musí, tak sme to v Trenčíne dnes otvorili. Aj keď… tu vlastne nikto nič nezatváral.
Rozhodlo sa včera pri študovaní predpovede. A vyšlo to, babie leto sa dostavilo aj s povestnými pavučinkami. Toto naše polietanie bola ako náhrada za Žilinské aerovleky nakoľko tam mali po výdatných dažďoch zatopenú plochu. Po telefóne som zvolal osadenstvo od Martina cez Žilinu, Rajec až po Trenčín. Tí čo mali iný program a tí ktorým sa nechcelo si kľudne môžu búchať hlavu o stenu a banováaať. Vyšlo luxusné počasíčko, termička tiež bola. Vlekal som ja s Katanou, Laco s Bivojom, Mac s Jakom. Urobil som 18 aerovlekov, čo je môj osobák. Vetrone pilotovali Miloš (Standart Libelle 6m), Bohuš (Ventus 2C), Jožo Hrušovský (Standart Libelle 5m), Bezo (Doppelraab), Mac (ASH26 4,6m), Ludvík (Sperber Junior 4,8m).
Lietať sa začalo po jedenástej hodine okolo štrnástej sme si urobili obednú pauzu v bare na letisku. Podávala sa fazuľová na kyslo, Gulášik z diviny, a Losos na zelenine. K tomu fofola, Nealko pivečko, proste paráda. Počas obedu sme všetko a všetkých poohovárali a o pätnástej sme začali opäť ťahať vetrone do stratosféry. Lietali sme až do šestnástej iba Miloš zdupkal o čosi skôr. Krásny deň sme zavŕšili u nás na benzínke. Domov sme sa spokojní rozišli o devätnástej.

Juj to zas bola pjekná štace.


Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2016/10/a56030512-640x346.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2016/10/a56030512-200x108.jpgLacoNaše "klubové" akcie...Všetci nebo už pozatvárali a tak sme sa rozhodli, že niekde sa predsa lietať musí, tak sme to v Trenčíne dnes otvorili. Aj keď... tu vlastne nikto nič nezatváral. Rozhodlo sa včera pri študovaní predpovede. A vyšlo to, babie leto sa dostavilo aj s povestnými pavučinkami. Toto naše polietanie bola...Svahové lietanie