Dlho som rozmýšľal či niečo napíšem, ale keď všetci čakajú…
Termín poslednej jesennej chatovačky vybrali Juri a Mirec. Mirec konečne dostal kredity a Juri len pred pár dňami dokončil stavbu jeho makety pomaloletu s kolmým štartom.
Na chatu sme prišli v piatok pred zotmením v zložení ja, Roman, Mirec a Juri. A bola to spanilá jazda. Škoda len, že Romanovi a Jurimu došlo palivo okolo deviatej a zalomili. Ja s Mircom som vydržal v rozbehnutej jazde až do 0:30. To už palivo došlo aj nám a nebivo očem.
Ráno ešte pod vplyvom som zabehol do dediny po raňajky. Doprovod mi robil Juri, aby som zas nekúpil párky s obsahom mäsa menej ako 75%. Po raňajkách si Mirec chystal močing a cibuľu na večerný guláš a Juri nachystal pstruhy na údenie. To akurát dorazil Dráčik a priniesol so sebou plech plný sladkého pokušenia. Že vraj jablká do plnky strúhal on.  Prvú várku pstruhov (kus na osobu) pripravil Juri ešte na obed. Počas údenia, ale nevydržal a medzi každým prisýpaním pilín do udiarne si odskočil do vzduch s novým Marabu. Pstruhy chutili veľmi dobre, ale nebolo to to čo minule… a tak sa pripravila druhá várka a zmenil postup údenia. Po dvoch hodinách prišiel excelentný výsledok. Po poludňajšom lietaní začal Mirec s varením Guláša. Guláš sa dovaril pred zotmením keď ako posledný dorazil na chatu Mac a Mac Jr. Škoda, že tak neskoro, lebo prišli o najlepšie časti programu. Mac došiel hlavne kvôli gulášu, ale tento krát ho kuchárske umenie Mirca sklamalo natoľko, že so svojej kopcovitej porcie zjedol sotva polovicu. Noc bola ešte mladá keď Juriho odvolala manželka a tak musel zatrúbiť na ústup. O dve hodiny neskôr sa vyparili aj Macovci a tak sme na ohováranie zostali iba ja Mirec a Dráčik. Mirca sme lámali aby sa k nám pridal do seriálu F3F, ale zatiaľ odolal. Zatiaľ. Vo všetkej počestnosti sme to pred polnocou odpískali a šli spať. V nedeľu dopoludnia sme poumývali poupratovali a šli domov.
Opäť pjekná štace a tí čo neboli môžu banovať.Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2017/11/IMG_20171111_114539-640x361.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2017/11/IMG_20171111_114539-200x113.jpgLacoNajnovšieNaše "klubové" akcie...Dlho som rozmýšľal či niečo napíšem, ale keď všetci čakajú... Termín poslednej jesennej chatovačky vybrali Juri a Mirec. Mirec konečne dostal kredity a Juri len pred pár dňami dokončil stavbu jeho makety pomaloletu s kolmým štartom. Na chatu sme prišli v piatok pred zotmením v zložení ja, Roman, Mirec a Juri....Svahové lietanie