Predpoveď počasia veštila príjemné podmienky na Ostrom vrchu a tak som zvolal tréning na piatok. Pozvanie prijali Fero, Luděk, Robo, Šintoman, Miro, Jury a Dráčik.
Ja som na kopec poprášený snehom bez problémov dorazil ako prvý a pokým dorazili rezidenti z hlavnej dediny jeden let som už mal za sebou. Teplota postupne dosiahla 5°C, vietor osciloval medzi 4-6m/s. Ja som lietal naložený na 2800g a po prvom lete som doložil na 3200g. Neskôr dorazil Miro Kocmunda a Robo s Vladom a ako posledný Jury s dráčikom. Tradične sme sa striedali po cca 10 minútach a popritom tí čo nelietali sa slnili v závetrí na slniečku, kde bolo fakt príjemne. O zábavu sa postaral ľudový rozprávač z hlavnej dediny Luděk. Ten bol včera k nezastaveniu a to si ani nič nešľahol. Téma dňa – parkovanie v Bratislave. Z Fera a Luděka sú už rezidenti a majú na to aj glejt. Rezidentské karty. Tým už je hej, tí už sú za vodou… lietanie ukončil posledným letom Robo tesne po šesnástej hodine.
Ďalší bod programu bola kolaudácia novej dielne. Pozvanie na kolaudáciu prijali všetci, aj rezidenti. Po príchode do bačadielne nasledovala krátka špionážna prehliadka a stihol som aj opravu Luďkoveho krídla. Mal utrhnuté tiahlo na krídelku. Potom sme sa presunuli do Pegasu na večeru, kde pokračovalo Luďkovo perlenie. Okolo dvadsiatej sa väčšina pobrala domov, ja s Robom a Vladom sme pokračovali v ohováraní na chate.
Super deň, pjekná štace.

Robo pripravuje aj rozpohybované obrázky.

Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2022/01/IMG_20220114_205628-626x361.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2022/01/IMG_20220114_205628-196x113.jpgLacoF3FNajnovšiePredpoveď počasia veštila príjemné podmienky na Ostrom vrchu a tak som zvolal tréning na piatok. Pozvanie prijali Fero, Luděk, Robo, Šintoman, Miro, Jury a Dráčik.Ja som na kopec poprášený snehom bez problémov dorazil ako prvý a pokým dorazili rezidenti z hlavnej dediny jeden let som už mal za sebou....Svahové lietanie