Dnes bol krásny slnečný deň, teplota +4°C, vietor 6-8m/s…. keď musíš, tak musíš. Vyrazil som pred dvanástou a keďže bola rozmrznutá zem tak som zaparkoval na Prezidentovom kopci na tráve. Pole k Turbulátoru bolo mierne blativé, ale vietor to rýchlo vysúšal a k autu cestou domov som kráčal už skoro po suchom chodníku.
Dnes som využil ideálne podmienky na tréning na Turbulátore. Bonzovať sa nemá, ale hlásiť sa to musí… bol som opäť sám. A to isté ma asi čaká cez víkend. Druhý blázon nie a nie sa nájsť.
Celkovo som dnes dal 5 letov cca 8-10 minútových. Prvé tri boli vo fantastických podmienkach a tak bolo dobré to aj natočiť. Bohužial kameru som nemal a tak som si páskou pripevnil mobil na šiltovku. Z prvého videa nič nebolo bo kamera pozerala pánu bohu do okien. Tak som si mobil mierne sklopil dolu a v poslednom piatom lete už som aj niečo zachytil. Nebola to už pravá bombovačka, lebo vietor sa mierne stočil k juhu, ale aspoň niečo. Nabudúce musím zobrať držiak na mobil, lebo video z mobilu je v celkom slušnej kvalite.
Kto nebol môže banovať a teším sa na Ostrý vrch asi v sobotu.

Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240130_132454-640x361.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240130_132454-200x113.jpgLacoF3FNajnovšieDnes bol krásny slnečný deň, teplota +4°C, vietor 6-8m/s.... keď musíš, tak musíš. Vyrazil som pred dvanástou a keďže bola rozmrznutá zem tak som zaparkoval na Prezidentovom kopci na tráve. Pole k Turbulátoru bolo mierne blativé, ale vietor to rýchlo vysúšal a k autu cestou domov som kráčal už...Svahové lietanie