DSC_0415Opäť som mal tento víkend okrúhliny a tak sme sa opäť stretli na chate.
Tohtoročné OTVÁRANIE sezóny bolo za krásneho počasia a plné prekvapení. Na chatu sme v piatok popoludní vyrazili v zložení ja, Gumirec, Roman a Bezo. Po príchode som zakúril, pospratával asi pol tony proviantu čo sme priviezli a ešte sme stihli čo to polietať. Ja som po trištvrte roku vytiahol tridečko a tak som sa znovu učil lietať. Škoda, že sa nezachovala fotka ako som to zavesil na dub pri chate  :lol: Záchranná akcia prebehla rýchlo, horu sme nevyrúbali a Krak zostal nepoškodený.
Prvé prekvapenie bolo, že navečer sa ohlásil bývalí „modelár“ Pocher (v prípravke na paragliding) a priniesol zo sebou aj kvalitný bylinkový čaj. Do postelí sme zaľahli po polnoci a tak nás mohol v sobotu ráno o to včaššie zobudiť Romanko prípravou raňajok. Krásne slnečné ráno nás vytiahlo na lúku a už od pol desiatej sa začalo lietať. Ja popri varení gulášu som stihol 8 letov, ostatní určite viac. Romankovi sa od rána preháňala hlavou myšlienka ako dostať na chatu nášho dlhoročného bývalého kamaráta z meky modelárstva Maca, ktorý je jeho veľkým a nedosiahnuteľným vzorom v 3D lietaní. Mek si samozrejme dal nesplniteľnú podmienku, ktorá bola do pol hodiny splnená. To už ho Roman vyzval ako chlapa a ten po prerokovaní problému so svojim druhým ja napísal, aby sme mu na štvrtú (či pol piatu) prihriali guláš. Dobrý guláš Mek nikdy neodmietne, ale tento krát dobrý nebol. Na požiadavku členskej základne som ho nedokorenil a šetriť som musel aj soľou. Že vraj každý si dochutí sám… No hnus velebnosti. :evil:
Po celodennom lietaní keď sme si na večeru chceli ugrilovať krkovičku pani Bezovej, sa zjavil on. Mac. Prekvapenie číslo dva ako hrom. Priniesol so sebou aj niečo lacné (Hubert de luxe), ako prikázal manželke, ktoré sme vypili pri konzumácii výborne pikantne naloženej krkovičky. Debata vo všetkej počestnosti trvala do desiatej pí em.

Opäť jedna vydarená akcia… teda aspoň pre mňa  :mrgreen:

Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2015/03/DSC_0415-640x361.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2015/03/DSC_0415-200x113.jpgLacoNaše "klubové" akcie...Opäť som mal tento víkend okrúhliny a tak sme sa opäť stretli na chate. Tohtoročné OTVÁRANIE sezóny bolo za krásneho počasia a plné prekvapení. Na chatu sme v piatok popoludní vyrazili v zložení ja, Gumirec, Roman a Bezo. Po príchode som zakúril, pospratával asi pol tony proviantu čo sme priviezli...Svahové lietanie