Predpoveď počasia na nedeľu sa umúdrila a tak som v sobotu zalarmoval Bohuša či nedáme spicha u nich na ploche. Problém bola iba vlečná. Mac dal prednosť 3D megazrazu v Gôtovanoch a tak sa iba čakalo na miestneho Bivojopilota či sa včas a v plnej kondícii vráti z chatovania.
Paščekári vyrazili už po deviatej a mohli tak čo to natrénovať pokým sme sa všetci zišli. Ja som ešte musel po Orla do Rajca. Náčelníka to teraz baví, len dokedy :mrgreen:  . Stana sa nám nepodarilo ukecať aby zobral Musgera, ale šiel aspoň ako divák . Je to svahár a aerovlaky s nim veľmi nelomcujú…  :roll:
Po príchode sme poskladali vetrone. Ja som doviezol Jánošíka a Sperbera, Náčelník Orlíka, Roman Habichta, Bezo Doppelraaba, Mirec malého Habichta, Bohuš vyuhleného 5,5m Ventusa 2CX  a hrdina dňa Laco Stroka  Bivoja. Meno Laco je medzi modelármi dajaké obľúbené  :oops:
Spočiatku bolo zamračené, ale oblačnosť sa postupne dvíhala a nakoniec vykúklo aj slniečko. Spočiatku to veľmi nenosilo, ale so slnkom prišli aj bublinky a dalo sa poškytať. Roman predviedol motorovú termiku a akrobaciu s hobitom, Náčelník absolvoval svoje prvé dva aerovleky v živote (teda ak nerátam pokusy s Pelikánom na svinobraní  :lol: ). Chce to ešte „trošku“ doladiť a bude to dobré. Bohuš nám predviedol čo dokáže špičková technika naložená na 11kg a o prelety v 170km/h nebola núdza. Bezov Dopel sa tiež nenechal zahambiť a dokázal, že napriek svojim tvarom kĺže perfektne. Mirca evidentne viac nadchol Trenér ako Habicht. Ja som úspešne zalietal po oprave Sperbera a dal aj tri rutinné lety s Jánošíkom.
Lietali sme takmer do zotmenia. Za podporu patrí vďaka aj členom miestneho klubu ktorý prišli na čumendu. Mac to síce nestihol včas, ale nakoniec videl aspoň ako padá rosa na modely ktoré sme rozoberali. Pekné nedeľné popoludnie zakončili tí ktorí mali kredity ako vždy v dreváku u Brončeka.
Toš opäť pjekná štace. Dúfam, že na jar sa tam stretneme opäť a bude nás viac.

Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2015/10/DSC08588-640x361.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2015/10/DSC08588-200x113.jpgLacoOstatnéPredpoveď počasia na nedeľu sa umúdrila a tak som v sobotu zalarmoval Bohuša či nedáme spicha u nich na ploche. Problém bola iba vlečná. Mac dal prednosť 3D megazrazu v Gôtovanoch a tak sa iba čakalo na miestneho Bivojopilota či sa včas a v plnej kondícii vráti z chatovania. Paščekári vyrazili...Svahové lietanie