Dnešok som chcel zasvätiť prácam v dieľni na Sopwithe, ale osud to opäť zariadil inak. Ráno som si síce zakúril a opáskoval zopár rebier, ale Mirec zohnal „kredity“ a strááášne chcel lietať. Rejsa ešte tento rok neprevetral a tak ma vylákal na Lysicu. Medzi tým mi písal Dráčik či neideme lietať a keď som mu oznámil, že o hodinu odchádzame na Lysicu, neváhal a nakopol Tojotu. O jedenástej som si s Mircom dal kawm na pmpe a rezko sme vyrazili smer Bošáca. Mirec mal za sebou dva štarty a ja jeden keď dofrčal Dráčik. Vietor ktorý v tej chvíli fičal asi šestkou mu zjavne robil radosť na tvári, menej však rukám čo páčkovali. Teplota bola síce 8-9°C, ale pocitová bola okolo nuly. Rukavičky som si tentokrát vedome nechal v ruksaku doma (bol som hnilý vybehnúť do izby po ne) a tak som musel vždy cca po piatich minútach letu sadnúť. Našťastie som navaril čaj do termosky a tak sme sa po lete vždy mohli zahriať. Všetci traja sme si dobre popílili hranku a ako posledný sadal o 14:30 Dráčik. Toho to zjavne bavilo lebo Lysica dnes fungovala výnimočne luxusne a určite nebanoval cestu z Rajeckých Teplíc. Po krásnom lietaní sme sa zastavili u Žákovica na stejčíky, čajík a pivko.
Tí ktorí dnes robili fasádu, bicyklovali vo vetre, či nemali opravenú nábežku, ako aj tí čo sa im nikdy nechce cestovať viac ako tri kilometre môžu iba banovať. Ale my sme kamaráti a nebo sme im ešte nezatvorili a tak sa môžu tešiť na reparát.
Pre všetkých spísal a mobilom nafotil bača elvé.


Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2016/11/IMG_20161105_140940-640x361.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2016/11/IMG_20161105_140940-200x113.jpgLacoNaše "klubové" akcie...Dnešok som chcel zasvätiť prácam v dieľni na Sopwithe, ale osud to opäť zariadil inak. Ráno som si síce zakúril a opáskoval zopár rebier, ale Mirec zohnal 'kredity' a strááášne chcel lietať. Rejsa ešte tento rok neprevetral a tak ma vylákal na Lysicu. Medzi tým mi písal Dráčik či...Svahové lietanie