Predpoveď vetra na včera bola dobrá, horšie to bolo zo zrážkami. Tie mali byť síce malé, ale časté a tak prišli potrénovať iba skalní. Zišlo sa nás 10 za prísneho dodržiavania hygienických predpisov. Nedošli Milošovci z Piešťan. Ževraj mali dajaký technický problém na aute či čo…
Lietať sa začalo tesne po desiatej za výborných podmienok a pochvaľoval si aj nováčik na Ostrom Vlado Šimo. Pred dvanástou sme spustili aj meranie časov, lebo to je zmysel F3F lietania na svahu. Podmienky sa ale častým nájazdom dažďových mračien menili. A tak sme sa 4x presúvali k autám. Jeden krát asi na hodinu. To bol čas na kávu a žvanec do žalúdka.
Keď boli podmienky dobré tak sa lietali aj dobré časy. Najrýchlejší čas mal Fero Ruisl 36,1s. Časov pod 40 bolo 7. Ale pri bočáku padali aj sedemdesiatky (3). Lietali sme do 18:30 kedy už boli podmienky dosť biedne a nemalo zmysel Ďalej trénovať.
Ostrý meraný tréning podľa mňa mal zmysel a tí čo prišli si kvôli rozmarom počasia mohli kopec ošahať tak v dobrých, priemerných ale i zlých podmienkach.
Akcia napriek počasiu bola vydarená, konečne sme sa stretli po dlhých mesiacoch na svahu a mohli sme poohovárať tých čo tam neboli.
Kto s čím lietal?:
Šimo – Wasabi F3F
Ruisl – Orden, Stribog DS
Ivan – Wasabi F3F
Matejka – Pitbull 2
Bartok – Wasabi F3F
Vašek – Wasabi F3F
Stehlík – Wasabi F3F
Navarčík – Orden
Stanček – Wasabi F3F
Ondrejka – Rotmilan

Merané časy som dal na F3X Vault

Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2020/05/IMG_20200525_070159-640x348.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2020/05/IMG_20200525_070159-200x109.jpgLacoF3FNajnovšiePredpoveď vetra na včera bola dobrá, horšie to bolo zo zrážkami. Tie mali byť síce malé, ale časté a tak prišli potrénovať iba skalní. Zišlo sa nás 10 za prísneho dodržiavania hygienických predpisov. Nedošli Milošovci z Piešťan. Ževraj mali dajaký technický problém na aute či čo...Lietať sa začalo tesne...Svahové lietanie