Na dnes predpoveď počasia vybombovala Ostrý vrch. Vietor 6-8m/s  a tak sme sa s Luďkom dohodli nedohodli. Tak som šiel sám. Našťastie na kopci už boli 2 rakúske limuzíny plné modelov. Alfred a Erik. Alfred už mal osadené nové kamery od Fera na bázach. Poctivých 107m, tak som mu to umravnil na 100. Ževraj sa mu to hneď lepšie triafa. Ešte som mu upravil výšku kamier a sklon aby prestali stále pípať morzeovku.
Vybalil som dve Wasabi. Mal som so sebou tri dyby něco nech mám na tri lety… Podmienky na svahu boli fantastické. Prakticky po celú dobu sa nemenili, ako keby dolu niekto zapol ventilátor. Hneď ako som model zložil a naložil model bol svah voľný, lebo kolegovia akurát kávičkovali.  Na prvý let som naložil na 3000g a ukázal im ako že sa to na Ostrom lieta. A veru dnes bol Ostrý vrch ostro-ostrý. Minimálne turbulencie (v porovnaní s Turbulátorom vyžehlený vzduch), dalo sa oprieť v oboch zatáčkach. Alfred s Erikom mali natiahnutú gumu na vystreľovanie a tak som im štarty uľahčil. Hádzal som im to po celú dobu. V krátkych pauzách medzi letmi sme čo to pokecali a veruže boli s dnešných podmienok nadšení. Tak som im prezradil čo už asi tušili, že síce bájny Gugel je bájny, ale proti Ostro ostrému sú všetky brdky len druhá liga.
Ja som lietal do sedemnástej a oni tam ešte zostali. podmienky aj pri odchode boli stále výborné. Podaktorí si asi budú mlátiť hlavu o stenu, ale taký už je život. Luďkovi robím už pár dní zle. Posielam mu fotky košov plných dubákov a dnes som mu urobil zle telefonátom o čo prišiel… Za odmenu ma vraj nakope do gúľ. Suspenzor to istí.
Takže dnes to bola pjekná štace a nielen tí čo včera zomreli môžu banovať, ale aj tí čo neprišli. Konec hlášení.

 

Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210817_153930-640x361.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210817_153930-200x113.jpgLacoF3FNajnovšieNa dnes predpoveď počasia vybombovala Ostrý vrch. Vietor 6-8m/s  a tak sme sa s Luďkom dohodli nedohodli. Tak som šiel sám. Našťastie na kopci už boli 2 rakúske limuzíny plné modelov. Alfred a Erik. Alfred už mal osadené nové kamery od Fera na bázach. Poctivých 107m, tak som mu...Svahové lietanie