Predpoveď na dnes bola dobrá. Vietor 5m/s + a teplota 8°C. Splnené.
Na brdek sme dorazili svorne o dvanástej na poludnie. Luděk s Mirom a o minútu ja. Po pol hodine dorazil a poprial nám štastný a Nový rok Ivan Svetlík.
Ja som tento krát vyvenčil bieleho otloukánka. Naložil som ho na 3,6kg a tak zostal po celý deň. Fúkalo mierne zľava a to je pre Turbulátor ideálne. Dnes ale Turbulátor nebol Turbulátor, lebo žiadne turbulencie sa nekonali. Nie že by nechodila termika a klesáky, ale náfuk čisto ventilátorový a tak sme boli ochudobnený o všakovaké krízovky. RepreMiloš sa naľakal a gate stiahol na Lysici. Tak mu treba. Aspoň nám nebral letový čas. Počas každého letu mi prišli zo dve bubliny a tak som trošku poprehýbal otlokánkovi krídla. Ale aj v studenom vzduchu sa lietalo celkom svižne a šesťdesiatky by boli asi iba po veľkých chybách. Mirovi som urobil školenie. Prekvapil ma Ivan. Napriek jeho hendikepu lietal výborne. Verím, že čoskoro bude dobre a bude nás opäť preháňať.
Lietanie sme ukončili na salaši. Kunovská sa otvára až 1.4. a tak sme si zašli do Senice.
Dnešné vyhrievanie na slniečku bolo fakt super.

Laco

More Posts - Website

Follow Me:
Google PlusYouTube

https://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2022/03/IMG_20220313_132701-640x361.jpghttps://www.elektromodely.sk/wp-content/uploads/2022/03/IMG_20220313_132701-200x113.jpgLacoF3FNajnovšiePredpoveď na dnes bola dobrá. Vietor 5m/s + a teplota 8°C. Splnené.Na brdek sme dorazili svorne o dvanástej na poludnie. Luděk s Mirom a o minútu ja. Po pol hodine dorazil a poprial nám štastný a Nový rok Ivan Svetlík.Ja som tento krát vyvenčil bieleho otloukánka. Naložil som ho...Svahové lietanie